Apple’dan uygun fiyatlı dev MacBook Air geliyor!

Photo of author

By admin

Apple’ın uzun süredir uygun fiyatlı ve büyük bir bilgisayar tanıtılacağı konuşuluyordu. Bugün ortaya çıkan haberlere göre teknoloji devi, 2023 yılının ilkbaharında yapacağı bir etkinlikte en büyük MacBook Air bilgisayarını tanıtacak. Hatta büyük MacBook Air’in tahmini fiyat etiketi de geldi. Peki yeni tanıtılacak taşınabilir bilgisayarın büyüklüğü ve fiyat etiketi ne kadar olacak? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Uygun fiyatlı MacBook Air 15.5 inç büyüklüğündeki ekranla gelecek

Apple ürünleri için daha önce önemli sızıntılarda bulunan ünlü analist Ross Young, firmanın MacBook Air için 15.5 inç büyüklüğünde ekran paneli üretmeye başlayacağını paylaştı. Analiste göre Apple, bu ekran panellerini 2023 yılının başında üretmeye başlayacak. Ardından da yine 2023 yılında yapacağı bir etkinlikle uygun fiyatlı ve büyük MacBook Air bilgisayarını tanıtacak.


temsili görsel

Ross Young’a göre yeni tanıtılacak bu dizüstü bilgisayar, teknik özellikler bakımından MacBook Pro ile yan yana gelemeyecek. Fakat büyüklük bakımından 14 ve 16 inç MacBook Pro’nun tam ortasına yerleşecek.

Ünlü analist Ross Young tasarım konusuyla ilgilendiği için teknik özellikler konusunda bilgi vermiyor. Fakat yeni çıkacak büyük ve uygun fiyatlı bilgisayar M2 ya da şu an hala üzerinde çalışılmaya devam eden M3 işlemciyle geleceğini ön görüyor.

Büyük ve uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarın etiketinin ise ortalama olarak da 1.499 dolar yani 27.956 Türk Lirası + vergiler şeklinde olması bekleniyor. Bu bilgisayarın tanıtılması halinde büyük ekrana sahip MacBook Pro’ların satışında bir değişiklik olup olmayacağı ise merak konusu. MacBook Pro cihazlarla karşılaştığında ve büyüklüğü esas alındığında cihazın fiyat etiketi, ilerde tartışma konusu olabilir.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce uygun fiyat etiketine sahip ve büyük MacBook Air almak mı yoksa orta büyüklükte Pro almak mı? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Yorum yapın

hivevape.com mcswizzlespuff.com vozol puff time